Nejčastější dotazy

1. Mohu věřit nakupovat na těchto stránkách?


Mnozí lidé se obávají o bezpečnost on-line transakcí. Můžeme vás ujistit o bezpečnosti lodní dopravy na našich webových stránkách, stejně jako na kvalitu prodávaných výrobků. Je bezpečné nakupovat zde, nemusíme mít i nadále své platební údaje na webových stránkách po vás nakupování. Také neposkytujeme vaše osobní informace k jiným stranám.

2. Je moje osobní údaje v bezpečí?


Ano, poskytnuté informace budou pouze být použity pro výrobu právní dokumenty týkající se transakce a dodání.

3. Je bezpečné používat mou kreditní kartu?


Je bezpečné používat kreditní kartu. Protože náš software secure socket layer (SSL) je průmyslový standard a nejlepší software pro e-commerce transaction.It zašifruje číslo své kreditní karty a detailní informace.


4. Mohu vyměnit nebo zrušit objednávku?

Je-li objednávka zaslána nám z našich stránek, máme tendenci to změnit nebo zrušit objednávku. Objednávka bude zpracována automaticky, jakmile kliknete na "check out". Můžete nás kontaktovat pomocí naší zákaznické oddělení, pokud chcete, aby se co nejdříve chcete změnit změnu. Nicméně, vzhledem k výše uvedenému, nemůžeme zaručit, že vaše objednávka bude změněn. Po objednávce u nás během několika hodin pošleme produkty.

5. Jak dlouho to bude trvat, aby se produkt po platba byla provedena?


Dodáváme svůj výrobek do 2 pracovních dnů od transakce, nebo na přibližném termínu dodání uvedené u vás v objednávkovém formuláři, podle toho, co je později.

6. Je-li objednávka se ztratil v tranzitu?


Dodáváme na objednávku znovu, pokud je ztracen v tranzitu.

7. Jaké jsou vaše platební podmínky?


Akceptujeme tyto platební karty přímo náš účet: Visa, Master card, atd. poprvé zákazníky, Ujistěte se, že na místo Vaší objednávky do vaší fakturační adresy, nebo budeme popírat vaši transakci. Dále přijímáme objednávky placené Western Union a bankovním převodem, pokud chcete platit jim, prosím, neváhejte a kontaktujte nás pro podrobnosti.